Anatolia Dental Clinic - Anatolia Dent

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Alanında uzman doktorlarımızla gülümsemenin keyfini çıkarın

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizden bahsedelim

Ankara diş hizmetlerinde güler yüzü ve samimi hekimlerimizle öne çıkıyoruz. Diş hastalıkları genellikle tedavisi kısa sürede tamamlanabilen dental bozuk kaynaklıdır. Uzun zamandır yaşadığınız diş problemlerini kısa bir ücretsiz muayene ile teşhis ederek kısa sürede sağlığınıza veya arzu ettiğiniz estetik gülüşe kavuşabilirsiniz.

Eryaman diş hastaneleri arasında saygın bir yeri olan Anatolya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (Anatolia Dent) bünyesinde barındırdığı uzman ortodontist, çene cerrahı ve pedodontist ile cene cerrahisi, estetik diş kaplama, ortodontik tedavi, diş eti çekilmesi ameliyatı, dis beyazlatma, diş temizleme (diş taşı temizliği), kanal tedavisi, protez, estetik gülüş tasarımı, diş eti iltihabı tedavisi gibi hizmetler sunmaktayız.

Yetenekleri arasında aynı anda sedasyon ve ortodontist diş kliniği imkânları barındıran nadir bir başkent diş hastanesi olmamız, basit diş dolgu, estetik diş dolgusu, acil diş beyazlatma, kanal tedavi gibi kısa süreli diş tedavilerinden, lamina, zirkom diş (zirkonyum protez) gibi çeşitli diş protez hizmetleri ve ortodonti uzmanı uygulamalarına her çeşit ağız sağlığı hizmetini sunabilmemize olanak tanıyor.